eurolab_15thXV Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych oraz II Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej, odbędą się 10-12 kwietnia 2013 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, ul. Marsa 56c w Warszawie. Wystawcy zaprezentują swoją ofertę w ramach czterech działów: analityki chemicznej, Life Science, biotechnologii oraz metrologii. W targach wezmą udział przedstawiciele placówek badawczych, eksperci i naukowcy, uczelnie wyższe, instytucje certyfikujące oraz producenci i dystrybutorzy z branży laboratoryjnej.
XV Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych skierowane są do branży laboratoryjnej, powstające przy współpracy merytorycznej ośrodków naukowo-badawczych z całej Polski. Wydarzenie jest miejscem promocji najnowszych rozwiązań i technologii przeznaczonych dla laboratoriów, jak również niezastąpionym źródłem informacji i opinii o najnowocześniejszych metodach i technikach badawczych.

II Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab skierowane do branży kryminalistycznej. Spotykają się tam producenci, dystrybutorzy, użytkownicy oraz naukowcy wykorzystujący sprzęt, produkty oraz usługi stosowane w technice kryminalistycznej.

Zeszłoroczne targi zgromadziły 215 wystawców z 15 krajów, odwiedziło je ponad 6300 osób. Targi te są doskonałym przykładem połączenia świata nauki oraz biznesu.

Zaproszenie na EuroLab 2013
Informacja prasowa

Wiecej informacji znajduje się tutaj.

www.mttargi.pl
www.targievent.pl