dziewczynySerdecznie zapraszam do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiej akcji - prowadzonej przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” wspólnie z uczelniami - Dziewczyny do ścisłych 2013, której celem jest zachęcenie uczennic do podejmowania studiów na kierunkach ścisłych.

Realizacja akcji Dziewczyny do ścisłych! przyczynia się w znaczący sposób do przełamywania stereotypów dotyczących braku predyspozycji kobiet do studiowania na kierunkach inżynierskich i ścisłych. Naszym wspólnym celem jest przyciągnięcie na nie jak największej liczby zdolnych uczennic. Głównym wydarzeniem tegorocznej akcji promocyjnej będzie Ogólnopolski Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn, który odbędzie się 25 kwietnia 2013 roku.

Zaproszenie i szczegóły akcji
Formularz zgłoszenia uczestnictwa

Więcej informacji o projekcie udzieli Pani Monika Banach (tel. kom. 508 410 788) pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu: 22 628 58 62.

Termin przyjmowania zgłoszeń do 4 lutego br.