WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH I PRZYRODNICZYCH

Uniwersytet w Siedlcach

Dnia 17 kwietnia przedstawiciele KNI Genbit w składzie Paulina Czubaj, Dawid Kmieciak, Kamil Świątek, Marcin Kowalczyk, Mariusz Rostkowski oraz Bartosz Talma pojechali do Wrocławia by wziąć czynny udział w ogólnopolskiej interdyscyplinarnej konferencji Puzzel.
Członkowie Koła wygłosili następujące prelekcje:
Logo konferencji OKI
Zapraszamy na drugą edycję Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pt. „Współczesne zastosowania informatyki”, która odbędzie się 20 maja 2016 na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego zastosowania informatyki we współczesnym świecie. W poprzednim roku, konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Gościliśmy 80 osób z 11 ośrodków badawczych z całej Polski, w tym również przedstawicieli firm, z którymi można było wymienić się wiedzą i kontaktami.
drkw mm rcijwns 20160420 1Dnia 20 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim dr Karol Wnorowski wygłosił wykład pt.: „Rozwój cywilizacyjny i jego wpływ na  środowisko”. Okazją do spotkania była uroczystość podpisania porozumień pomiędzy władzami szkoły oraz Powiatem Mińskim a partnerami: Nadleśnictwem Mińsk, Powiatową Państwową Strażą Pożarną w Mińsku Mazowieckim, Powiatowym Lekarzem Weterynarii oraz Przedsiębiorstwem „Wióry lecą”. Obecność naszego pracownika na uroczystości wynika z podpisanego wcześniej porozumienia pomiędzy UPH w Siedlcach a Powiatem Mińskim.
W dnia 20 kwietnia br odbyło się II Seminarium Koła Naukowego Chemików "Spectrum". Mieliśmy zaszczyt wysłuchać prelekcji poprowadzonej przez mgr Marka Grzegorczyka pt. „Związki  kompleksowe Re(CO)3+ z multidentnymi ligandami jako prekursory  radiofarmaceutyków”. Tak jak podczas poprzedniego seminarium swoje prezentacje przedstawili również członkowie Koła: Ewelina Łukasiewicz, Maja Zdanowska oraz Jakub Prokurat. Nasze seminarium nie obyłoby się bez słuchaczy, których już teraz zapraszamy na kolejne seminarium.
W dniu 26.04.2016r. o godz. 13.00 w Auli nr 3 odbędą się  Warsztaty tworzenia wieloplatformowych aplikacji mobilnych.
Więcej informacji udziela dr Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.