II seminarium
Koła Naukowego Programistów
Szanowni studenci i studentki, Szanowni nauczyciele i nauczycielki.
Uprzejmie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na
II seminarium Koła Naukowego Programistów działającego przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.
Seminaria naukowe to doskonała okazja, aby w ograniczonym gronie przekazać wartościowe treści, ale też poznać nowe technologie i poszerzyć horyzonty. Uczestnicy mogą ćwiczyć wystąpienia publiczne, ale także argumentacje w dyskusji. Polecamy
relacje z I Seminarium Koła Naukowego Programistów.