
Zapraszamy na trzecią edycję Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pt. „
Współczesne zastosowania informatyki”, która odbędzie się
19 maja 2017 na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.
Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego zastosowania informatyki we współczesnym świecie. W poprzednim roku konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Gościliśmy 101 osoby z 9 ośrodków badawczych z całej Polski i przedstawicieli 3 firm, z którymi można było wymienić się wiedzą i kontaktami.