
W dniu 23 marca br. w Instytucie Chemii zostały przeprowadzone zajęcia i pokazy chemiczne dla uczniów szkół gimnazjalnych pod hasłem „Pierwszy Dzień Wiosny w laboratorium”. Organizatorem i głównym prowadzącym był dr Karol Wnorowski. Akcja prowadzona od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością.

Pierwszy dzień wiosny - dzień wagarowicza zorganizowany przez Wydział Nauk Ścisłych UPH w Siedlcach odwiedził dziennikarz Regionalnego Portalu Informacyjnego podlasie24.