Seminarium IMiF - Jak zacząć inwestować i grać na giełdzie (19 maj 2015)
Koło Naukowe Studentów Matematyki, Instytut Matematyki i Fizyki, Wydział Nauk Ścisłych oraz Bank Zachodni WBK zapraszają na seminarium naukowe:
19 maja 2015, godz. 14:00, Aula 3
Temat: JAK ZACZĄĆ INWESTOWAĆ i GRAĆ NA GIEŁDZIE
Noc Muzeów w Akademickiej Galerii Fotografii (16 maja)
Dnia 16 maja 2015 roku Akademicka Galeria Fotografii w ramach ogólnopolskiej imprezy kulturalnej „Noc Muzeów” wraz z Stowarzyszeniem DESCARTESw godzinach nocnych udostępniła wystawę zwiedzającym.
I Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna pt. "Współczesne zastosowania informatyki"
30 maja 2015, Siedlce Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego zastosowania informatyki we współczesnym świecie. Ze względu na interdyscyplinarny charakter konferencji zapraszamy studentów różnych kierunków. Udział w konferencji jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Planowane jest wydanie publikacji pokonferencyjnej w formie elektronicznej.
19. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik - Warszawa (09.05.2015)
W imieniu organizatorów 19. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik serdecznie zapraszamy do udziału w największym w Europie plenerowym wydarzeniu upowszechniającym naukę. Od kilkunastu lat instytuty naukowe, uczelnie, koła studenckie i instytucje kultury przyjeżdżają z całego świata, aby dzielić się wiedzą i entuzjazmem z uczestnikami Pikniku oraz prezentować szerokiej publiczności swoje najnowsze osiągniecia.
Ogólnopolska Konferencja Inżynierii Gier Komputerowych
W dniach 10-12 kwietnia na Wydziale Nauk Ścisłych po raz dwunasty odbyła się Konferencja Inżynierii Gier Komputerowych. To trwające trzy dni informatyczne wydarzenie od wielu lat skupia specjalistów i hobbystów z dziedziny szeroko pojętego game developingu. W tym roku dopisali nam zarówno uczestnicy, jak i prelegenci. Szesnastu interesujących prelekcji wysłuchało około stu osób. Zaproszeni przez nas goście mówili między innymi o problemach przy tłumaczeniu gier, o wieloplatformowych grach mobilnych, o grach HTML5 czy też o tym, dlaczego warto jest robić złe gry.