
W dniu 21 listopada 2014 w godzinach 10.00–14.00 odbyły się Dni Otwarte Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach w budynku Wydziału Humanistycznego przy ulicy Żytniej 39. W wydarzeniu wzięło udział wielu uczniów ze szkół z Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Mińska Mazowieckiego oraz Mrozów. Studenci z kół naukowych Wydziału Nauk Ścisłych z kierunków
chemia, informatyka i matematyka zapoznali odwiedzającą młodzież i nauczycieli ze specyfiką studiów na kierunkach naszego Wydziału oraz urokami życia studenckiego. Odwiedzający wysłuchali prezentacji o naszych kierunkach, uczestniczyli w przygotowanych pokazach a także mogli porozmawiać z wykładowcami naszego Wydziału.