
W dniu
14 listopada 2018 roku odbył się kolejny etap
testów mobilnej legitymacji studenckiej wdrażanej przez
Ministerstwo Cyfryzacji. W czerwcu 2018 roku odbyły się wstępne testy. Uwagi przedstawione przez studentów zostały uwzględnione, a finalna wersja mobilnej legitymacji studenckiej została poddana kolejnym testom. W auli Instytutu Informatyki na Wydziale Nauk Ścisłych UPH w Siedlcach testerzy - studenci informatyki, po dokonaniu formalności związanych z wypełnieniem RODO, przystąpili do instalacji aplikacji mobilnej oraz testowania jej funkcjonalności. Miejmy nadzieję, że już niedługo aplikacja w smartfonie zastąpi obecną legitymację studencką.